Contact us

FIRMA DOMOWA APTECZKA ISTNIEJE JUŻ OD 20 LAT. JEST OD ZARANIA FIRMĄ Z CAŁKOWICIE POLSKIM KAPITAŁEM. NASZĄ MISJĄ JEST WYTWARZANIE PRODUKTÓW WYSOKIEJ JAKOŚCI, Z POPULARNYCH WŚRÓD APTEK I PACJENTÓW KATEGORII PROZDROWOTNYCH, O BOGATYCH SKŁADACH, W ROZSĄDNYCH CENACH.

Rozbudowując nasz asortyment kierujemy się opiniami Farmaceutów, Kierowników sklepów zielarskich, Klientów. Pragniemy, aby nasze produkty zawierały składniki wspomagające naturalne funkcje organizmu w zgodnie z najnowszą wiedzą naukową, poszukujemy również nowych trendów, komponując składniki naszych preparatów w oparciu o najnowsze badania i opracowania naukowe. Nasze produkty staramy się udoskonalać tak aby przynosiły Państwu nową jakość w stosunku do obecnych już na rynku odpowiedników.

Istotne jest że nasze produkty wytwarzamy „na miejscu”, w oparciu o własną produkcję, zaopatrując się o najwyższej jakości surowce od renomowanych dostawców. Proces wytwarzania przebiega ściśle wg norm HACCP.

Pragnąc bliżej zaznajomić naszych Odbiorców z asortymentem docieramy do Aptek poprzez coraz liczniejszy zespół przedstawicieli farmaceutycznych oraz Call Center. Nasza oferta jest na bieżąco dostępna we wszystkich hurtowniach farmaceutycznych w Polsce. Do aptek, sklepów zielarskich, punktów aptecznych staramy się docierać na bieżąco, prócz oferowania produktów, przekazujemy materiały informacyjne poświęcone profilaktyce prozdrowotnej i bezpłatne próbki. Staramy się, aby nasz zespół zapewnił Państwu w pełni profesjonalną obsługę.

Naszym Klientom możemy zaoferować zakup produktów w coraz liczniejszych aptekach stacjonarnych w całej Polsce, a także w aptekach internetowych.

ANDRZEJ SADKOWSKI
/Prezes zarządu