Contact us

Produkcja kontraktowa oraz eksport

Firma Domowa Apteczka od 2010 roku świadczy usługi z zakresu produkcji kontraktowej. Posiada własny, nowoczesny zakład produkcyjny, zlokalizowany w przemysłowej części Grodziska Mazowieckiego.

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją wyrobów medycznych, suplementów diety oraz kosmetyków. Opracowało unikatową technologię EMULOil, w której się specjalizuje.

Produkcja kontraktowa realizowana jest dla wielu podmiotów Polskich jak i zagranicznych.

Domowa Apteczka dysponuję zespołem wykwalifikowanych specjalistów biorących udział w każdym etapie produkcji, od opracowanie receptury oraz optymalnego składu, doboru odpowiednich surowców oraz technologii wytwarzania, po proces produkcyjny.

Każdy produkt, stworzony przez Domową Apteczkę, jest unikalny i dopasowany do wymogów Klienta. Surowce dostarczane są przez naszych wieloletnich, zaufanych dostawców. Daje to pewność, że produkt końcowy będzie najwyższej jakości.

Świadczymy usługi z zakresu:

 • produkcji - płyny, emulsje, syropy, tabletki, proszki
 • opracowania indywidualnego, unikalnego składu produktów wraz z selekcją oraz zakupem surowców
 • projektowania opakowań oraz etykiet
 • konfekcjonowania - saszetkowanie, blistrowanie, pakowanie
 • zgłoszenia do GIS

Wszystkie produkty firmy Domowa Apteczka otrzymały certyfikat Halal

Bezpieczeństwo

Każdorazowo, przy współpracy z najlepszymi krajowymi laboratoriami, badamy czystość mikrobiologiczną składników jak również potwierdzamy brak zawartości metali ciężki oraz innych zanieczyszczeń. Przedsiębiorstwo przestrzega wszystkich zasad zgodnych z systemem HACCP. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancje bezpiecznego wprowadzenia nowego produktu do obrotu.

Za utrzymanie wysokich standardów dotyczących jakości naszych produktów oraz oferowanych usług odpowiedzialny jest Dział Zapewnienia i Kontroli Jakości.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z należytą starannością. Na każdym etapie współpracy służymy wsparciem oraz doradztwem.

Wszystkie produkty marki Domowa Apteczka otrzymały certyfikat Halal.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół Domowej Apteczki

Skontaktuj się z nami

  plyny

  plyny

  plyny

  plyny